Гвоздик нокаутував Гонсалеса

Бій з кубинцем неочікувано завершився вже в третьому раунді

ringside24.com
© ringside24.com
Безсумнівно, серед трьох суперників наших боксерів найнебезпечнішим, принаймні на папері, виглядав Юніескі Гонсалес. Бій з кубинцем, фактично, був останнім і таким важливим кроком для отримання титульного бою Олександром Гвоздиком.
 
Стартові раунди розпочалися із взаємної розвідки – дещо активнішим на перших хвилинах виглядав Гонсалес. Українець вдало працював на дальній дистанції, багато рухався та обмінювався разючими випадами, проте виокремити фаворита було доволі складно. Третій раунд став справжнім уроком боксу від українського боксера – Гвоздик відправив неймовірним ударом суперника в нокдаун!
 
 
Гонсалес зміг піднятися, проте наступні хвилини та секунди перетворилися на справжнє побиття. Українець не жаліючи сили гамселив суперника, який схоже не розумів де він знаходиться і що йому робити. Після чергового пропущеного удару, кубинець впав на живіт після чого суддя зупинив бій. Неймовірний вечір (а точніше ранок) боксу подарував другу перемогу українським вболівальникам. Схоже, сьогодні Гвоздик поставив жирну крапку про розмови, чи готовий він до титульного бою.  
 
Микола ТИТЮК
 

Источник — Sport.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    dikcher
    online
      dikcher, 09.04.2017 06:35
    +28
    Повторюсь. Гвоздик - молоток! Очень красивый бой
    expirt
      expirt, 09.04.2017 06:40
    +19
    О как... Неожиданно, но как иначе доказать свои амбиции на пояс. Заслуженно. Молодец.
    Сергей Нагиев
      Сергей Нагиев, 09.04.2017 06:46
    +19
    Да, теперь уже всем видно что к готов драться за звание чемпиона.
    kden67
      kden67, 09.04.2017 07:29
    +11
    Да уж молодчина...скорее он окажется в крузерах,чем Усик в хави вэйте.Так держать!
    Elblanko
      Elblanko, 09.04.2017 07:40
    +11
    Комментарий свернут. Показать
    Так, непогано він відпрацював. Зряче, цілеспрямовано, з такою віддачею... Молодець. Шкода шо тільки три.
    nordik1980
    online
      nordik1980, 09.04.2017 07:41
    +8
    Maxza
      Maxza, 09.04.2017 07:48
    +8
    Саню в США вже називають наступним 3G!
    tabinjoli999com.ua
      tabinjoli999com.ua, 09.04.2017 08:25
    +12
    Александр Гвоздик МОЛОРИК КРАСАВА Уважуха и огромное тебе спасибо и твоим Родителям!!! Дніпро с тобою !! Харьковчане Вітаю !!!!
    Данило Галицькій
      Данило Галицькій, 09.04.2017 11:01
    +7
    На початку Гонсалес був дуже агресивним але Гвоздики не прогнувся!!Крутий бій вийшов!!
    turist86
      turist86, 09.04.2017 11:43
    +8
    Браво!
    Після нокауту на обличчі Гонсалеса читалося тільки одне питання "Шо це було?"
    dydyyura
      dydyyura, 09.04.2017 11:59
    +6
    Гвоздик очень рискнул, когда пошел в атаку и похерил защиту
    Zhez53
    Zhez53, 09.04.2017 14:45
    +2
    Судье надо было гораздо раньше останавливать бой. Съэкономил бы Гонсалесу больше здоровья.
    Ossa8860
    online
      Ossa8860, 09.04.2017 14:46
    +2
    Да, лихой "махач", как любят в Америке...
    bonv
    online
      bonv, 09.04.2017 14:57
    +4
    Попав і вже не відпустив. Добрий лосяра цей кубинець.