Ломаченко декласував Маріагу і успішно захистив титул чемпіона WBO

Колумбієць двічі побував на канвасі і відмовився виходити на 8 раунд

Getty Images. Василий Ломаченко
© Getty Images. Василий Ломаченко

Чемпіон світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі Василь Ломаченко вкотре захистив свій титул.

В американському Лос-Анджелесі завершився вечір боксу за участю Василя Ломаченка. Український чемпіон захищав титул чемпіона світу проти колумбійця Мігеля Маріаги. Нагадаю, спочатку суперником Хай-Тека мав стати Орландо Салідо, проте через відмову промоутерам Top Rank довелось шукати інші варіанти.

Стартові раунди розпочалися з взаємної розвідки - боксери намагалися знайти слабкі місця в захисті один одного. Василь Ломаченко прогнозовано зайняв центр рингу, контролюючи суперника на середній дистанції. Маріага діяв дуже обережно - його поодинокі випади ніякої загрози не несли. У другому раунді Скорпіон закрився в глухому захисті,  віддавши всю ініціативу чемпіону.  Хай-Тек пресингував суперника та переслідував того по всьому ринзі, проте наприкінці пропустив неприємний удар. В третьому періоді прямим ударом Ломаченко ефектно відправив Маріагу в нокдаун - той піднявся і навіть провів декілька атак, але безрезультатно.

В четвертому періоді після зіткнення головами, українець отримав неприємне розсічення. Відверто кажучи, Маріага справляв досить непогане враження - боксер добре відпрацьовував в захисті і легко здаватися не збирався. Ближче до середини поєдинку домінування Ломаченка стало беззаперечним, проте неймовірно гнучкий колумбієць вивертався, неначе в'юн. Сьомий період перетворився на побиття претендента,  а на останніх секундах Мігель навіть опинився на канвасі. На восьмий раунд Маріага виходити відмовився. Перемога!

Василь Ломаченко вкотре довів, що він залишається одним з найсильніших боксерів сучасності. Найближчим часом головною проблемою українця стане пошук наступного суперника. Усі чемпіони в цій ваговій категорії свої бої або провели нещодавно або проведуть до кінця місяця.  А це означає лише одне - хтось з трійки Берчельт, Коралес, Девіс цілком може з'явитися в одному ринзі з нашим співвітчизником. Питання в іншому - чи захочуть? Якщо цю проблему вирішити не вдасться, то орієнтовно в листопаді-грудні Хай-Тек дебютує вже в новому дивізіоні. 

На даний момент у вазі до 61 кг титулами володіють Майкі Гарсія (WBC), Хорхе Лінарес (WBA),  Роберт Істер (IBF) і Тері Фленаган (WBO). Одне можна стверджувати точно - для набуття популярності за океаном Василю потрібні об'єднувальні поєдинки, тому сподіваємося, що гучне ім'я Боба Арума та авторитет Top Rank посприяють гучним двобоям за участю нашого чемпіона.

Микола ТИТЮК

Источник — Sport.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    ostwind14
      ostwind14, 06.08.2017 07:57
    +52
    Просто лучший боксер мира вышел на тренировку, что-бы подарить радость людям от своих издевательств над соперником.
    Третий соперник подряд отказывается драться с Васей после половины боя
    Просто феномен, как он это делает?
    AlexCardo
      AlexCardo, 06.08.2017 07:58
    +48
    Вася просто боксер с другой планеты. Было такое ощущение, что он сам затягивал бой, чтобы зрители могли подольше посмотреть бой. Разница в классе сумасшедшая, с победой земляк, Великий чемпион!!
    Zhez53
    Zhez53, 06.08.2017 07:59
    +16
    Цирк ! И что дальше Васе делать, не понятно ?
    Ruslan0927
      Ruslan0927, 06.08.2017 08:02
    +25
    Майкі Гарсія наступний.
    Хочеться вірити, що він не буде втікати.
    Юрий Алпатов
    online
    Юрий Алпатов, 06.08.2017 08:03
    +16
    Лому надо набирать вес. Он может стать великим чемпионом. Честно я такой скорости в боксе не видел давно.
    Тогда еще на олимпиаде я смотрел и думал я представляю что этот парень будет делать в профи ринге
    saimonbelish
    saimonbelish, 06.08.2017 08:06
    +22
    з суперниками справжня біда. третя відмова, таке взагалі колись було? далі варто підніматися в 61 і домовлятися з Гарсією. або на крайняк фленеган чи лінарес.
    бій порадував: швидкість фантастична, б'є з усіх положень. та й маріага сподобався - корпусом непогано працював.
    Дмитрий Киевский
      Дмитрий Киевский, 06.08.2017 08:11
    +11
    Lom #1 P4P!!!
    NICOLAOS1991
    NICOLAOS1991, 06.08.2017 08:15
    +29
    После плюхи во втором раунде, было спокойно, так как все мы знали, что Вася ответит десятью плюхами. А вот после рассечения в четвёртом стало тревожно. Но, именно это рассечение заставило Васю собраться и деклассировать колумбийца. Не знаю, специально он это сделал или нет, но если специально, то он об этом 1000 раз пожалел. Кстати, кто там перед боем говорил, что Марриага мешок? Наверное, это говорили дилетанты, которые не видели его бои против Уолтерса и Вальдеса. И напоследок: С ПОБЕДОЙ УКРАИНА!!!. Ждём бой против Майки Гарсия.
    Михайло Юнчик
      Михайло Юнчик, 06.08.2017 08:16
    +9
    Спорт.юа що ви пишете в заголовку , де був нокаут в 7-му раунді .
    xron77
    online
      xron77, 06.08.2017 08:18
    +11
    Бій був видовищним.але ви мусите розуміти що TOP RANK I ESPN то як наша 2уга ліга в упл.надіємся на HBO I SHOWTIME.
    Ossa8860
    online
      Ossa8860, 06.08.2017 08:20
    +7
    Михайло Юнчик, 06.08.2017 08:16
    Спорт.юа що ви пишете в заголовку , де був нокаут в 7-му раунді .
    В самом деле, боксёр позорно сдался сидя на табурете в своём углу. Василию - долгих лет благополучного царствования в профессионалах!
    Lawyer
    online
      Lawyer, 06.08.2017 08:21
    -33
    Що не кажіть, але поведінка Ломаченка ненормальна. Де повага до суперника, хочеш 100% шоу - на бушидо треба йти чи на ті бої, де американці в клітках товчуться. А бокс хоч і став бізнесом і частково шоу, ще залишається олімпійським спортом. Чемпіону не годиться влаштовувати цирк на рингу.
    Алкекс Рома
      Алкекс Рома, 06.08.2017 08:22
    +8
    Вася задав ёму жару!!
    Вопрос: Кто следующий под каток?
    NICOLAOS1991
    NICOLAOS1991, 06.08.2017 08:24
    +16
    Lawyer, 06.08.2017 08:21
    Що не кажіть, але поведінка Ломаченка ненормальна. Де повага до суперника, хочеш 100% шоу - на бушидо треба йти чи на ті бої, де американці в клітках товчуться. А бокс хоч і став бізнесом і частково шоу, ще залишається олімпійським спортом. Чемпіону не годиться влаштовувати цирк на рингу.

    В такому випадку, поведінка Мухамеда Алі також була ненормальна.
    Vitalik Shevchenko
    Vitalik Shevchenko, 06.08.2017 08:29
    +17
    Вася комік ще той,сам себе заганає в кут рингу З всіх наших боксерів Вася єдиний коли можна повністью насолоджуватись боксом у його виконанні, не переживаючи за підсумковий результат
    Lawyer
    online
      Lawyer, 06.08.2017 08:35
    -24
    NICOLAOS1991, 06.08.2017 08:24
    Lawyer, 06.08.2017 08:21
    Що не кажіть, але поведінка Ломаченка ненормальна. Де повага до суперника, хочеш 100% шоу - на бушидо треба йти чи на ті бої, де американці в клітках товчуться. А бокс хоч і став бізнесом і частково шоу, ще залишається олімпійським спортом. Чемпіону не годиться влаштовувати цирк на рингу.

    В такому випадку, поведінка Мухамеда Алі також була ненормальна.
    Не знаю як було в часи кар'єри Мухамеда Алі, але зараз всі спортивні організації пропагують респект супернику, чесну гру і тому подібне. Чому футболістів часто звинувачують в піжонстві, а боксерам можна без осуду знущатися над опонентом?
    airwolf77
    online
      airwolf77, 06.08.2017 08:37
    +15
    Українець..!!! а не якесь мельдонієве уепище за поребріка!
    xron77
    online
      xron77, 06.08.2017 08:39
    0
    Ось коли Вася досягне HBO PPV,тоді це буде верх кар'єри.а якщо переможе там,то буде один серед королів.
    vanadiy_98
      vanadiy_98, 06.08.2017 08:46
    +11
    Браво Вася !!!
    Это лучший бокс в мире на сегодня.
    Спорт уа, проснитесь - это техничесский нокаут.
    wovannn09
      wovannn09, 06.08.2017 08:48
    0
    Lawyer, 06.08.2017 08:35
    NICOLAOS1991, 06.08.2017 08:24
    Lawyer, 06.08.2017 08:21 Що не кажіть, але поведінка Ломаченка ненормальна. Де повага до суперника, хочеш 100% шоу - на бушидо треба йти чи на ті бої, де американці в клітках товчуться. А бокс хоч і став бізнесом і частково шоу, ще залишається олімпійським спортом. Чемпіону не годиться влаштовувати цирк на рингу. В такому випадку, поведінка Мухамеда Алі також була ненормальна.
    Тут ти правий на 100%,повага повинна бути однозначно,і хоть ти на дві-три голови кращий за суперника,поважай його.
    Не знаю як було в часи кар'єри Мухамеда Алі, але зараз всі спортивні організації пропагують респект супернику, чесну гру і тому подібне. Чому футболістів часто звинувачують в піжонстві, а боксерам можна без осуду знущатися над опонентом?