Владимир Кличко вошел в 20-ку лучших боксеров в истории

Украинец опередил Леннокса Льюиса и Майка Тайсона

Getty Images. Владимир Кличко
© Getty Images. Владимир Кличко

Бывший двукратный чемпион мира в супертяжелом весе украинец Владимир Кличко, который 3 августа объявил о завершении своей спортивной карьеры, вошел в 20-ку лучших боксеров независимо от весовой категории по версии портала BoxRec.

В компьютеризованном рейтинге BoxRec Владимир Кличко занимает 17-ю строчку среди боксеров всех времен и всех весовых категорий, опережая таких легенд бокса, как Карлос Монсон (19-е место рейтинга), Марвин Хаглер (24), Томас Хирнс (25), Джо Ганс (26), Бенни Леонард (29), Пернелл Уитакер (35), Вилли Пепп (36), Рэй Леонард (37), Генри Армстронг (45), Ларри Холмс (46), Джин Танни (47), Леннокс Льюис (54), Феликс Тринидад (60), Майк Тайсон (73) и многих других.

Впереди же Владимира (в порядке рейтинга от 1-го места до 16-го) расположились Флойд Мейвезер, Рэй Робинсон, Арчи Мур, Мэнни Пакьяо, Бернард Хопкинс, Мухаммед Али, Хулисо Сезар Чавес, Джо Луис, Сэм Лэнгфорд, Эвандер Холифилд, Рой Джонс, Гарри Уиллс, Роберто Дюран, Оскар Де Ла Хойя, Гарри Греб и Азума Нельсон.

Источник — Boxingnews

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    lasua
    lasua, 08.08.2017 22:56
    +28
    Али 6-й, Тайсон 73-й... Закрывайте эту контору
    Oleg Savchuk
    online
      Oleg Savchuk, 08.08.2017 23:16
    -20
    З його обмежкними навиками це дивно,він крім прямого удару нічого не вміє,ось Лома той да ,один з кращих в історії
    ssportt
      ssportt, 08.08.2017 23:24
    +12
    Рейтинг повеселил))))))))
    an52
    online
      an52, 08.08.2017 23:42
    +7
    Boxrec це компьютерний рейтинг зі складною системою підрахунку балів. Він оцінює не яскравість перемог, а їхню кількість. Той хто довгий час перемагав топових суперників, отримує вище рейтинг. Тайсон отримав не такий високий рейтинг через те, що після виходу з тюрми більшість поєдинків проводив з низькорейтинговими суперниками та ще й наостанок програв два боя суперникам з низькми рейтингом (мінус бали). Якби,наприклад, Рой Джонс пішов вчасно, його рейтинг був би ще вище
    zhyr
    online
      zhyr, 08.08.2017 23:49
    +8
    мены здається, що Віталій був кращим.....коли його бої були, якось було спокійно, а коли Вовині, трохи було стрьомно за результат....та й у рингу Вова після половини бою виглядав, як марафон пробіг
    антиМордва
      антиМордва, 09.08.2017 01:38
    -18
    У Кличка технічний арсенал, як мінімум у 2-3 рази примітивніший, ніж у Леннокса плюс патологічне боягузтво, нікчемний захист і скляна щелепа. Яке 17 місце ? Яка легенда ? З його суперників під час "великої гегемонії" хоч хтось буде хоча б у топ-200 чи топ-300 ?
    Vytas Mesk
    online
      Vytas Mesk, 09.08.2017 04:40
    +1
    Чушь полная. 1) Виталий Кличко 2) Леннокс 3) Владимир Кличко. 1970' 40 лет назад люди были слабей , бойцы были маленькие со слабым ударом. Кличко просто убил бы Али сейчас двумя точными ударами. Тайсом мелковат для шкафов как Леннокс , Кличко тоже сделал бы с ним что и Леннокс. Так что как минимум в тяжах Кличко 1-3 место.
    Ossa8860
      Ossa8860, 09.08.2017 06:30
    0
    Когда-то Мишель Платини был судьёй на конкурсе красоты и всем участницам ставил одну и ту же, максимальную, оценку. Так и в этом рейтинге боксёров (тем более, что без учёта категорий) нужно всем бывшим героям поставить высший балл: "Великий боксёр". И всё.
    serge1234
    online
    serge1234, 09.08.2017 06:48
    +4
    lasua, 08.08.2017 22:56
    Али 6-й, Тайсон 73-й... Закрывайте эту контору
    Али боксировал с сильнейшими. У Тайсона же в оппозиции были топы, но оба боя Холи и бой Льюису он безбожно про...рал
    serge1234
    online
    serge1234, 09.08.2017 06:50
    +2
    Vytas Mesk, 09.08.2017 04:40
    Чушь полная. 1) Виталий Кличко 2) Леннокс 3) Владимир Кличко. 1970' 40 лет назад люди были слабей , бойцы были маленькие со слабым ударом. Кличко просто убил бы Али сейчас двумя точными ударами. Тайсом мелковат для шкафов как Леннокс , Кличко тоже сделал бы с ним что и Леннокс. Так что как минимум в тяжах Кличко 1-3 место.
    Это не сравнение боксеров, а место в истории. Очевидно, что современные спортсмены более выносливые и сильные.
    patreot2
      patreot2, 09.08.2017 08:32
    -16
    Комментарий свернут. Показать
    Более бесславного завершения карьеры, чем у Кличко трудно и представить.
    Observer
    Observer, 09.08.2017 09:36
    +14
    patreot2, 09.08.2017 08:32
    Более бесславного завершения карьеры, чем у Кличко трудно и представить.
    В природі існує лише два способи завершення кар'єри в боксі: 1. Після перемоги. 2. Після поразки. Так трапилось, що Кличко завершив свою без сумніву блискучу, успішну і довгу кар'єру в професійному боксі після поразки в видовищному, непередбачуваному і яскравому поєдинку за чемпіонський пояс. Нічого "безславного" в цьому і близько немає.
    bohdanshevchenko1
      bohdanshevchenko1, 09.08.2017 10:07
    +9
    антиМордва, 09.08.2017 01:38
    У Кличка технічний арсенал, як мінімум у 2-3 рази примітивніший, ніж у Леннокса плюс патологічне боягузтво, нікчемний захист і скляна щелепа. Яке 17 місце ? Яка легенда ? З його суперників під час "великої гегемонії" хоч хтось буде хоча б у топ-200 чи топ-300 ?
    Вибачай, але в боксі ти повний НУЛЬ. Почнемо з технічного арсеналу: який він такий супер-пупер у Льюіса у порівнянні з Кличком? Джеб кращий у Володимира, правий прямий відмінний в обох, лівий хук у Володимира незрівнянно кращий, ніж у Леннокса, який ним практично і не користувався, за винятком кількох боїв, ну а в Льюіса значно кращий правий аперкот, який у Володимира практично відсутній в арсеналі. Правий хук відмінний в обох, але Льюіс частіше його використовував, тому тут теж невеличка перевага у Леннокса. Удари по корпусу були практично відсутні в арсеналі обох!!! Так що в плані технічного арсеналу вони приблизно на одному рівні. Тепер стосовно "боягузства" - подивися, як Льюіс боксував з Туа, Холіфілдом і тим, що залишилось від Тайсона. Від Туа він весь бій втікав, працюючи майже ексклюзивно джебом, а з Холіфілдом і ніяким Тайсоном клінчував не менше, ніж Володимир в своїх боях. І скажи, як співвідноситься те, що ти кажеш про нікчемний захист і скляну щелепу, враховуючи те, що Кличко з вересня 2005 по квітень 2017 жодного разу не бував в нокдауні? Тобто, в нього НЕ МОГЛИ бути одночасно і нікчемний захист, і скляна щелепа - це повний нонсенс. Тепер ти хоч розумієш, яку ти нісенітницю написав?
    Maxza
      Maxza, 09.08.2017 11:16
    +3
    Цікаво, а де Віталій Кличко?
    Він однозначно повинен був потрапити в ТОП-20 разом із братом.
    Чи бої з Хербі Хайдом, Льюісом, Коррі Сандерсом, та багатьма непереможними до бою з Кличком боксерами - нерейтингові?
    an52
    online
      an52, 09.08.2017 12:03
    +3
    Maxza, 09.08.2017 11:16
    Цікаво, а де Віталій Кличко?
    Він однозначно повинен був потрапити в ТОП-20 разом із братом.
    Чи бої з Хербі Хайдом, Льюісом, Коррі Сандерсом, та багатьма непереможними до бою з Кличком боксерами - нерейтингові?
    Віталій на 27-му місці серед важковаговикив, в 4р4 він значно нижче. Причина проста - він занадто багато часу змарнував на бої з Сосновським, Брігсом, Чарром - за них він отримував дуже мало балів. Льюісу формально програв - балів не отримав. Поєдинків він провів менше ніж Володимир, от і менший підсумковий рейтинг
    an52
    online
      an52, 09.08.2017 12:05
    +3
    lasua, 08.08.2017 22:56
    Али 6-й, Тайсон 73-й... Закрывайте эту контору
    Закрити найбільшу в світі електрону базу данних, що стосуються боксу? Ну-ну...
    an52
    online
      an52, 09.08.2017 12:11
    +3
    Тут такі великі знавці боксу збірались! Спочатку почитайте систему нарахування рейтингу, щоб розуміти про що йдеться.
    http://boxrec.com/media/index.php/BoxRec_Ratings_Description#All_Time_Ratin
    gs
    serge1234
    online
    serge1234, 09.08.2017 18:46
    +2
    patreot2, 09.08.2017 08:32
    Более бесславного завершения карьеры, чем у Кличко трудно и представить.
    Ещё у Али Позор